EvPOS Donanım Ürünleri

EvPos ile işletmenizin ihtiyaçlarınıza göre Fiş Yazıcısı, Terazi, Para Çekmecesi, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı ürünlerini kullanabilirsiniz.

Donanım Desteği

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre size en uygun ürünü müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Dokunmatik PC

EvPOS'u istediğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz, dokunmatik olarak daha hızlı ve pratik kullanabilmek için dokunmatik pc tercih ederbilirsiniz.

Barkod Okuyucu (EL Tipi)

EvPos bütün barkod okuyucular ile çalışabilmektedir. Barkodlu ürünleriniz fazla değil ise El Tipi barkod okuyucu kullanabilirsiniz.

Barkod Okuyucu (Masaüstü)

Masaüstü barkod okuyucular sık kullanım için daha uygundur. İçerisinde bulunan motorlu ayna sayesinde çok daha hızlı okuma sağlar.

Fiş Yazıcısı

Müşterilerinize alışveriş bilgi fişi vermek isterseniz Fiş yazıcısı kullanabilirsiniz. Fiş yazıcıları termal rulo kağıda baskı yapar ve uzun ömürlüdür.

Barkod Yazıcı

Barkodsuz ürünlere barkod yazdırmak ve raf etiketi yazdırmak için Barkod yazıcısı kullanabilirsiniz. Ayrıca kasap ve şarküterilerde ürün bilgileride yazdırılabilir.

Terazi

Tartılı ürünler için bilgisayar bağlantılı terazi kullanabilirsiniz. Ürün ağırlık bilgisi bilgisayara otomatik aktarılır. Otomatik dara sayesinde karışık ürün satışı yapabilirsiniz.

Para Çekmecesi

Nakit satışlarda para çekmecesi program tarafından otomatik olarak açılır ve çekmece kontrolü sayesinde çekmece kapanmadan yeni satış yapılamaz.

Müşteri Ekranı

Müşterilerinizin alışveriş detaylarını görebilmesi için ek ekran bağlantısı yapabilirsiniz. Program bunu otomatik algılar ve müşteri panelini aktif eder.

İletişim Bilgileri:

Saray Mh Huriler Sk Demirağa Apt 23/B Alanya/Antalya

0 (532) 698 3445

İletişim